Dachówka

Wyposażenie

Od prawie 20 lat w standardzie naszej firmy stosujemy pokrycia dachowe firmy Braas, które produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Zachwycają one mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter.

Dachówki betonowe są produkowane w temperaturze do 60 stopni, dzięki czemu uzyskuje się prawie 70% oszczędność energetyczną i znaczną redukcję emisji CO2.

Dachówki betonowe Braas to szeroka gama produktów umożliwiająca swobodny wybór najlepszego rozwiązania. Nasze dachówki betonowe to wiele kształtów i kolorów, a także różnice wynikające z ich wielkości i sposobu montażu.

Niezwykle twarde i trwałe dachówki betonowe Braas zapewniają całkowite bezpieczeństwo nawet podczas długotrwałego działania niekorzystnych warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy opady. Pewnie spoczywają na dachu, są wyjątkowo odporne na pękanie, a co więcej, z biegiem czasu coraz bardziej się utwardzają. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii dachówki betonowe Braas pozostają czyste przez długi czas i oferują Państwu duże bezpieczeństwo na przyszłość, a przy tym wszystkim charakteryzują się również wyjątkowo dobrym bilansem ekologicznym. Dachówki betonowe Braas to następujące modele: dachówka Romańska, Celtycka, Bałtycka, Grecka, Reviva, Teviva oraz Tegalit Protegon.

Braas oferuje nie tylko dachówki o doskonałych parametrach, ale także kompletny system dachowy. Obejmuje on zestaw dachówek kształtowych dopasowanych do każdego z modeli dachówek podstawowych oraz szereg akcesoriów dachowych. Dachówki kształtowe służą do łatwego i estetycznego wykończenia kalenic, grzbietów, krawędzi dachu czy też załamań połaci.

Dachówki betonowe Braas objęte są 30-letnią gwarancją.

Najczęściej wybierana dachówką jest dachówka braas celtycka z powłoką LUMINO występująca w następującej kolorystyce;

Dachówka ta jest dostępna również z powłoką CISAR

Do wyboru są też na stronie producenta inne dachówki braas np. dachówki płaskie;

Więcej informacji na stronie producenta www.bmigroup.com/pl/

Klient ma możliwość również wyboru dachówki ceramicznej ROBEN MONZA PLUS dostępnej w następującej kolorystyce;