Cennik

Budowa domów pod klucz

Firma Maj-Haus jako lider budownictwa pasywnego od 30 lat opracowała najlepsze rozwiązania technologii szkieletowej, którą cieszy się ponad 800 rodzin zamieszkujących nasze ekologiczne i energooszczędne domy stworzone z myślą o potrzebach ich mieszkańców.
Podczas realizacji Państwa inwestycji wykorzystujemy tylko najlepszej jakości materiały dostępne na rynku światowym. Mimo podwyżek cenowych wynoszących w ostatnim czasie ok. 100-200% nigdy nie pozwoliliśmy na pogorszenie parametrów naszych domów. Uważamy, że każda realizacja jest naszą wizytówką i bez względu na to co działo się na świecie zadowolenie i satysfakcja klienta jest naszym priorytetem. Dlatego opracowaliśmy system finansowy, dzięki któremu każdego będzie stać na wybudowanie i utrzymanie nowego domu, a dodatkowo można przy jego realizacji zaoszczędzić kwotę rzędu 100 000zł. budując swój wymarzony dom 100 metrowy w zaledwie 4 tygodnie w stanie surowym zamkniętym z zewnątrz pod klucz w środku do wykończenia z naszą pomocą pod klucz wraz z energooszczędną płytą fundamentową.
Z tego powodu wszystkim zainteresowanym polecamy budowę domu w stanie surowym zamkniętym komfort. Dom w tym standardzie jest całkowicie wykończony z zewnątrz (jak w stanie pod klucz). Wewnątrz dom wymaga niewielkiego nakładu pracy oraz niedużego wkładu finansowego . W stanie surowym zamkniętym komfort do wykończenia z nasza pomocą pozostaje doprowadzenie instalacji, wyłożenie wełny mineralnej, montaż płyt OSB oraz g-k, szpachlowanie, malowanie itp. Zawsze chętnie służymy radą i pomocą przy zakupie oraz dostawie materiałów wykończeniowych. Nasi instalatorzy zajmują się również wykonaniem Państwa instalacji hydraulicznych i elektrycznych, a cały proces budowy będzie nadzorowany przez naszych specjalistów.
Cena domów szkieletowych jest ściśle uzależniona od standardu wykończenia na jaki zdecyduje się klient.. Docelowo każdy dom jest wyceniany indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania układu konstrukcyjnego, rodzaju dachu oraz elementów dodatkowych typu lukarny, balkony, wykusze itp. Zakres naszych prac oraz ofertę cenową zawsze staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb oraz możliwości finansowych każdego Klienta.

Projekty domów Gorzów Wielkopolski, Budowa domów Zielona Góra, Budowa domów Nowa Sól, Budowa domów Sulechów, Budowa domów Słubice, Budowa domów Świebodzin, Budowa domów Kostrzyn nad Odrą, Projekty domów jednorodzinnych Lubuskie

Zachęcamy do złożenia zapytania ofertowego. Otrzymają Państwo wówczas orientacyjne koszty budowy wskazanych projektów jak również zakres prac w poszczególnych standardach wykończenia.

Jak złożyć zapytanie ? Wystarczy podać metraż, bryłę dachu i lokalizację budowy. A my przygotujemy Ci najlepszą ofertę jaką jesteśmy w stanie zaproponować, jednocześnie zapraszając na spotkanie w naszej siedzibie, gdzie omówimy dalsze szczegóły, rozwiązania technologiczne jak i dopasujemy układ domu do potrzeb Twojej rodziny!