Nowoczesne technologie wyposażenia

Energooszczędne systemy okienne

Energooszczędność domów hybrydowych zostaje zwiększona również dzięki stosowaniu specjalistycznej stolarki okiennej dedykowanej do domów energooszczędnych i pasywnych. Okna w domach hybrydowych z jednej strony aktywnie wpływają na ograniczenie strat ciepła, z drugiej pozyskują energię potrzebną do ogrzania pomieszczeń. W naszych domach stosujemy najwyższej jakości okna trzyszybowe o profilach sześciokomorowych i dużej powierzchni przeszklenia, co zapewnia minimalne straty ciepła.

Drzwi płytowe Termopanel

Drzwi wejściowe stanowią wizytówkę naszego domu. Oprócz funkcji ozdobnej pełnią również funkcję ochronną oraz muszą być dobrym izolatorem cieplnym zabezpieczającym nasz dom przed utratą ciepła.

Drewniane drzwi wejściowe do domu – PŁYTOWE TERMOPANEL – to produkt, który spełnia wszystkie te oczekiwania. To konstrukcje o nowoczesnym wzornictwie. Bardzo jednolite, o dużej grubości. Wykończone włoską sklejką o grubości 9 mm. Świetnie nadają się do nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Ich konstrukcja umożliwia stosowanie pochwytu zamiast klasycznych klamek. Drzwi płytowe charakteryzują się podwyższonymi parametrami izolującymi i termicznymi.

Dachówka

Od prawie 20 lat w standardzie naszej firmy stosujemy pokrycia dachowe firmy Brass, które produkowane są z najwyższej jakości surowców w nowoczesnej technologii. Zachwycają one mnogością barw, dzięki którym mogą Państwo nadać swojemu dachowi indywidualny charakter.

System rynien ciągłych

Chcielibyśmy przedstawić Państwu jeden z najnowocześniejszych na ten moment systemów rynnowych, jakim jest system rynien ciągłych. Ta technologia została opracowana w USA w latach sześćdziesiątych XX wieku. System jako jedyny pozwala na produkcję rynien bezpośrednio na placu budowy.