Ewig-Haus Ewig-Haus 12.4

Powierzchnia użytkowa: 120 m². Dom przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny

Projekt domu Ewig-Haus 12.4 ma powierzchnię 120m2. Jest przeznaczony dla 3-4 osobowej rodziny.

Projekt ten przedstawia przestronną rezydencję o ciekawych rozwiązaniach funkcjonalnych. Budynek przykuwa uwagę wyrazistą bryłą z dachem dwuspadowym. Współczesny charakter tej wysmakowanej formy o doskonałych proporcjach podkreślają perfekcyjnie zaplanowane detale – pozbawiony okapów dach oraz znakomicie dobrane materiały wykończeniowe . W nowoczesnym domu nie mogło zabraknąć też efektownych przeszkleń doskonale doświetlających wnętrza, a zwłaszcza strefę dzienną.
Projekt ten to oferta, która sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających Inwestorów ceniących komfort przestronnych wnętrz. Główną część parteru zajmuje strefa dzienna o powierzchni ponad 50 m2! Czyli wyjątkowy salon z nie mniej atrakcyjnym przedłużeniem w postaci zacisznego tarasu Jadalnia przylega do wygodnej kuchni z miejscem na nowoczesną wyspę i oknem panoramicznym.

W prowadzącym dalej wiatrołapie wyznaczono miejsce na pojemną szafę. W najbliższym sąsiedztwie sieni, po prawej stronie, usytuowano trzy sypialnie 12-13m2 z dużą ogólnodostępną garderobą oraz rodzinną łazienkę. Przechodząc korytarzem w głąb budynku, znajdziemy pomieszczenie gospodarcze na urządzenia grzewcze, pralnię, a także możliwość zrobienia wc dla gości. Wszystkie pomieszczenia w projekcie zaplanowano na jednej kondygnacji, dbając o funkcjonalność oraz wygodę – zarówno młodszych, jak i starszych domowników.

Rzut Ewig-Haus 12.4

Pomieszczenie Powierzchnia m2
Salon 38,44
Pokój 13,08
Pokój 12,03
Pokój 12,08
Garderoba 5,47
Kuchnia 15,03
Łazienka 6,38
Hall 6,72
Pomieszczenie gospodarcze + WC 5,71
Wiatrołap 5,71
Ewig-Haus 12.4 rzut