Firma budowlana Zielona Góra

Maj-Haus Centrum Budownictwa Pasywnego – firma budowlana

Marzenia o pięknym, funkcjonalnym i energooszczędnym domu jednorodzinnym nie są nierealne. W Maj-Haus pomagamy je spełniać! Jesteśmy profesjonalną firmą budowlaną, która specjalizuje się w budowie domów drewnianych w technologii szkieletowej. Nasze projekty i realizacje zdobyły uznanie wśród wielu Klientów w Polsce między innymi w Gorzowie Wielkopolskim, Świebodzinie, Zielonej Górze, Sulechowie, Nowej Soli czy Słubicach.

Doświadczona i rzetelna firma budowlana – zbudujemy dom Twoich marzeń!

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom Klientów, podczas realizacji każdego projektu mamy na uwadze indywidualne potrzeby, wymagania oraz zapotrzebowanie rodziny. Uwzględniając wszystkie uwarunkowania związane z ukształtowaniem terenu czy warunkami budowy, sporządzamy kompletny projekt budowlany i zakres funkcjonalny. Dokładamy wszelkich starań, aby poszczególne etapy budowy zawsze były gotowe na czas. Wykorzystujemy wyłącznie najlepszej jakości materiały, sprzęt i specjalistyczne urządzenia. Służymy fachowym doradztwem zarówno podczas trwania inwestycji, jak i po jej zakończeniu.

Specjaliści od ekologicznych domów szkieletowych

W naszej firmie budowlanej budujemy drewniane domy w technologii szkieletowej, które mają wyższą wytrzymałość i właściwości izolacyjne od tradycyjnych. Do ich budowy stosujemy certyfikowane drewno konstrukcyjne poddawane specjalnej obróbce, czyli naturalny materiał o wyjątkowych właściwościach – trwały, odporny na działanie szkodników, solidny i ognioodporny. Odpowiednio zaprojektowane i wybudowane domy szkieletowe pozwalają na obniżenie kosztów związanych z ich dalszą eksploatacją, pozwalając żyć domownikom zgodnie z naturą.

Jeśli zastanawiasz się nad budową domu jednorodzinnego w technologii szkieletowej – postaw na sprawdzoną firmę budowlaną Maj-Haus. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów z całego województwa lubuskiego i nie tylko. Serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz współpracy.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

733 588 888 lub biuro@majhaus.pl