Domy szkieletowe drewniane kanadyjskie

Budowa domów drewnianych na terenie województwa lubuskiego

Budowa domów szkieletowych, potocznie zwanych kanadyjskimi, cieszy się coraz większą popularnością. Ten rodzaj wznoszenia budynków ma wielu zwolenników ze względu na wysokie walory estetyczne projektów, szybkość stawiania konstrukcji oraz konkurencyjne ceny. W wielu przypadkach koszt postawienia domu drewnianego jest znacznie niższy niż murowanego. Fakt, że do nowego lokum można się wprowadzić po kilku miesiącach od początku rozpoczęcia prac, zachęca osoby, którym zależy na czasie. Niejednokrotnie zdarza się, że realizacja projektu w technologii tradycyjnej ciągnie się latami ze względu na konieczność użycia mokrych materiałów.

Domy kanadyjskie w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego

Zajmujemy się budową domów drewnianych metodą szkieletową w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego oraz Zielonej Góry, dlatego jeśli masz działkę w tych rejonach i chcesz rozpocząć prace budowlane, nie czekaj – skontaktuj się z nami. Wieloletnie doświadczenie z technologią kanadyjską pozwala nam na wzniesienie domów trwałych, energooszczędnych, z odpowiednio dostosowaną akustyką oraz instalacjami, a także o wysokim wskaźniku termoizolacji, co realnie przekłada się na komfort mieszkania. Wykorzystując płyty fundamentowe, zarówno przyspieszamy budowę, jak i zwiększamy estetykę konstrukcji. Więcej o technologii kanadyjskiej dowiesz się tej strony.

Od projektu aż pod klucz – kompleksowa obsługa

Wykonujemy projekty indywidualne domów oraz budujemy według już istniejących rozwiązań. Wszystko zależy od Twojej koncepcji! Dokładamy wszelkich starań, by dom kanadyjski spełnił wszystkie potrzeby Klientów i ich rodzin, był funkcjonalny, trwały, a także praktyczny. Projekty na zamówienie obejmują również organizację pozwolenia na budowę, dzięki czemu zyskujesz czas, a całą inwestycją od początku do końca zajmują się specjaliści Maj-Haus. Dostosowujemy szkielet budynku do kształtu działki, używamy materiałów najwyższej jakości, a przede wszystkim dbamy o to, żeby każdy element konstrukcji spełniał światowe standardy stosowane w konstrukcjach domów szkieletowych. Oddajemy budynki wykończone pod klucz, w stanie surowym, surowym zamkniętym lub deweloperskim.

Maj-Haus – lider rynku budownictwa kanadyjskiego

Budową domów drewnianych zajmujemy się od ponad 30 lat. Na początku obsługiwaliśmy Klientów z województwa lubuskiego, realizując projekty w Gorzowie Wielkopolskim i Zielonej Górze, z czasem rozszerzając działalność na całą Polskę. Postawiliśmy wiele domów całorocznych, letniskowych oraz garaży w technologii kanadyjskiej na terenach wielu miast oraz wsi. Zaangażowanie w pracę, najlepsze materiały budowlane, ogromna wiedza, doświadczenie i praktyka pozwoliły nam znaleźć się w gronie laureatów wielu prestiżowych nagród. Wartość naszej pracy została potwierdzona podczas gali rozdania Złotych Certyfikatów Rzetelności.

Spełnij swoje marzenie o własnym domu – skontaktuj się z nami już dziś!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

733 588 888 lub biuro@majhaus.pl