Dom w Zielistkach

Dom w Zielistkach

Nie da się ukryć, że choć o własnych czterech kątach marzy wiele osób, często mają one trudności z określeniem szczegółowych parametrów domu. W takich przypadkach z pomocą przychodzą gotowe projekty, takie jak Dom w Zielistkach, które wystarczy jedynie wdrożyć do realizacji. Marzy Ci się dom z poddaszem użytkowym z trzema sypialniami? Chciałbyś jak najszybciej przystąpić do realizacji budowy, ciesząc się gotowym budynkiem już w kilka miesięcy? Sprawdź oferowany przez nas Dom w Zielistkach już dziś!

Szczegóły projektu Dom w Zielistkach

Zastanawiasz się, jak wygląda rozkład pomieszczeń zarówno na parterze, jak i poddaszu? Spieszymy z wyjaśnieniem! Według projektu na parterze znajduje się aż siedem pomieszczeń, których rozplanowanie można oczywiście nieco zmodyfikować. Są to wiatrołap, łazienka, kotłownia, hall, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz pokój dzienny połączony z jadalnią. Jak widać, parterowa część budynku jest pomyślana przede wszystkim jako przestrzeń wspólna dla całej rodziny, czemu sprzyja otwarty charakter zabudowy.

Co znajdziemy na poddaszu Domu w Zielistkach?

Nie da się ukryć, że choć poddasza są ciekawym elementem architektonicznym, nie zawsze wykorzystywane są w funkcjonalny sposób. Bardzo często jest tak, że służą wyłącznie w charakterze strychu, co sprzyja gromadzeniu wielu niepotrzebnych rzeczy. Kompletnie inaczej przedstawia się sytuacja w projekcie Domu w Zielistkach, na którego poddaszu zostały wydzielone: korytarz, łazienka, miejsce na schody oraz trzy przestronne pokoje. Biorąc pod uwagę taki rozkład, można mieć pewność, że projekt ten okaże się prawdziwym strzałem w dziesiątkę nawet dla czteroosobowej rodziny.

Dom w Zielistkach to wyróżniający się świetnym rozplanowaniem projekt czterech kątów, który z pewnością spodoba się wielu Klientom Maj-Haus. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami już dziś. Zapraszamy do współpracy!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

733 588 888 lub biuro@majhaus.pl