Budowa domów Słubice

Budowa domów: Słubice

Własny dom to marzenie wielu osób — zarówno singli, par, jak i małżeństw z dziećmi czy seniorów. Niestety — ceny mieszkań na rynku osiągają bardzo wysoki poziom. Nie zawsze są to lokale w nowym budownictwie, a ich lokalizacja pozostawia wiele do życzenia. Z tego względu część osób decyduje się na ucieczkę z wielkich metropolii i realizację budowy własnego lokum w mniejszej miejscowości. Słubice to jedno z najchętniej wybieranych miast. To właśnie tu powstaje nasza nowa inwestycja. Jeżeli myślisz o zakupie domu dla siebie i bliskich lub rozważasz zmianę lokalu na większy, położony w bardziej zacisznej okolicy, to miasto położone tuż przy zachodniej granicy Polski z Niemcami będzie idealnym wyborem.

Dlaczego budowa domu z Maj-Haus w Słubicach to dobry wybór?

Słubice to jedno z najładniejszych i najcieplejszych miast Polski. Położone malowniczo na brzegu Odry tuż przy granicy z Niemcami, oferuje zaciszne miejsce do życia dla osób poszukujących spokoju, a jednocześnie lubiących mieć wszędzie blisko. Domy budowane przez Maj-Haus to obiekty pasywne, co oznacza, że są nowoczesne i energooszczędne, a przy tym — przyjazne środowisku. Zastosowane przez naszą firmę budowlaną technologie umożliwiają utrzymanie ciepła we wnętrzach bez nadmiernego ogrzewania obiektu. Dzięki temu rachunki za energię są o wiele niższe, a koszty życia tańsze niż w innych miastach.

Maj-Haus: firma budowlana realizująca projekty w Słubicach

Interesuje Cię budowa domu w Słubicach ? Cena tego przedsięwzięcia wcale nie jest tak wysoka, jak sądzisz. Przeciwnie — może okazać się, że zakup nowego, dużego budynku w mniejszej miejscowości będzie o wiele tańszym rozwiązaniem niż wydanie pieniędzy na mieszkanie o mniejszym metrażu w dużym mieście. Jeżeli więc rozważasz zmianę miejsca zamieszkania, pomyśl o naszej propozycji. Funkcjonalny układ pomieszczeń, użytkowe poddasze przeznaczone na sypialnie dla Was i dzieci lub gości, pomieszczenie gospodarcze, wygodna łazienka, kuchnia połączona z salonem, kotłownia czy korytarz z miejscem na meble to tylko niektóre z wielu rozwiązań, jakie znajdziesz w budowanym przez nas obiekcie.

Zapomnij o zatłoczonych miejskich centrach, braku zieleni, hałasie i spalinach. Wybierz zupełnie nowe miejsce dożycia dla siebie i tych, których kochasz. Pomyśl o budowie domu z Maj-Haus w Słubicach — zielonym, cichym i pięknym miasteczku na brzegu Odry. Masz pytania? Zadzwoń do nas i sprawdź szczegóły!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

733 588 888 lub biuro@majhaus.pl