Budowa domów Nowa Sól

Budowa domów: Nowa Sól

Marzysz o tym, by po latach wynajmowania mieszkania albo dzielenia przestrzeni z rodzicami wreszcie wybudować własny dom? Szukasz alternatywnych rozwiązań dla tradycyjnej technologii murowanej, która wiąże się z czasochłonnością oraz dużymi kosztami? Zależy Ci na tym, by jak najszybciej móc się wprowadzić i żyć bardziej eko? Serdecznie zapraszamy do współpracy na terenie Nowej Soli, gdzie zajmujemy się budową domów szkieletowych.

Firma budowlana: Nowa Sól

Budową domów kanadyjskich zajmujemy się już od prawie 30 lat — zaczęliśmy wtedy, gdy technologia szkieletowa dopiero wkraczała na polski rynek, dzięki czemu nie tylko poznaliśmy ją od podszewki, ale też zyskaliśmy praktyczne doświadczenie, bo sami mieszkamy właśnie w takich domach. Klientom z Nowej Soli oferujemy atrakcyjne ceny różnych projektów dopasowanych do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Skontaktuj się z nami, by podpisać umowę przedwstępną na projekt oraz rozpocząć rozmowy o kolejnych etapach współpracy z Maj-Haus.

Budowa domu kanadyjskiego w Nowej Soli — krok po kroku

Umowa przedwstępna nie jest zobowiązująca, co oznacza, że nie poniesiesz strat w przypadku nieuzyskania kredytu czy pozwolenia na budowę. Dopiero wtedy, gdy będziesz mieć pewność, że na danej działce możesz legalnie postawić budynek i masz z czego sfinansować budowę, podpiszemy umowę główną. Płatności pobieramy transzami w kwotach ustalonych procentowo. Pierwsza wpłata odbywa się na 2 tygodnie przed rozpoczęciem budowy, a kolejne regulowane są po poszczególnych etapach. Czas budowy domu zależy oczywiście od warunków — metrażu, projektu, standardu wykończenia itp. Z doświadczenia wiemy jednak, że 100-metrowy dom w stanie surowym zamkniętym to kwestia 4 tygodni, a z wykończeniem pod klucz jesteśmy w stanie zamknąć się w 3 miesiącach. To ogromna zaleta w porównaniu z budownictwem murowanym, gdzie trzeba liczyć się co najmniej z rocznym oczekiwaniem.

Projekty domów kanadyjskich

Klientom z Nowej Soli oraz okolic oferujemy budowę domów kanadyjskich na podstawie naszych projektów. Istnieje możliwość wykonania całkowicie indywidualnego planu, natomiast dysponujemy pewną bazą gotowych rozwiązań, w tym domy z garażem, parterowe od 100 do 200 m2, powyżej 120 m2, z poddaszem użytkowym, parterowe od 70 do 100m2, a także domki niewymagające uzyskania zgody na budowę (np. na działkę ROD). Więcej o technologii przeczytasz na naszej stronie i dowiesz się też podczas konsultacji — jedyne, co musisz wiedzieć, to to, że domy szkieletowe są energooszczędne, ciepłe, bezpieczne, wygodne, powstają szybko, są tańsze od murowanych oraz pozwalają na ewentualne rozbudowy. Wyślij do nas prośbę o kontakt poprzez formularz, a architekt firmy budowlanej Maj-Haus omówi z Tobą projekt i pozostałe szczegóły budowy na terenie Nowej Soli bądź okolic.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

733 588 888 lub biuro@majhaus.pl