Budowa domów Kostrzyn nad Odrą

Budowa domów: Kostrzyn nad Odrą

Masz dość wynajmowania mieszkania, wracania po pracy do pokoju w domu rodziców, wiecznych kłótni ze współlokatorami o to, czyj dziś dyżur sprzątania? A może marzysz właśnie o powiększeniu rodziny albo pragniesz uciec z wielkiego miasta do mniejszej miejscowości, by tam odnaleźć swoje miejsce na ziemi? Skorzystaj z naszej oferty i rozważ przeprowadzkę do Kostrzyna nad Odrą. Nasza firma budowlana ma dla Ciebie wyjątkową propozycję, w której znajdziesz nowoczesne, szybkie w budowie i energooszczędne domy szkieletowe. Pomyśl — już dziś możesz mieszkać wygodniej, bardziej ekologicznie i taniej!

Firma budowlana: Kostrzyn nad Odrą

Produktem, który oferujemy naszym Klientom, a zarazem naszą największa dumą są domy kanadyjskie. Ich budową zajmujemy się od ponad 30 lat, czyli od czasów, gdy technologia ta była jeszcze słabo poznana na polskim rynku. To umożliwiło nam zgłębienie tajników tej sztuki od podszewki — dziś możemy postawić dla Ciebie Twoje wymarzone M znacznie szybciej niż lokalny deweloper, a dodatkowo — zapewnić Ci niższą cenę i wyższy komfort mieszkania w takim domu. Wiemy, co mówimy, bo sami jesteśmy użytkownikami tego typu obiektów. Jeśli mieszkasz w Kostrzynie nad Odrą lub zamierzasz się tu przeprowadzić, skontaktuj się z naszą firmą budowlaną!

Budowa domu szkieletowego w Kostrzynie nad Odrą — dlaczego warto zainwestować w dom kanadyjski od Maj-Haus?

W przeciwieństwie do deweloperów nie wymagamy umowy przedwstępnej. Dzięki temu nic nie ryzykujesz, jeżeli nie dostaniesz kredytu czy pozwolenia na budowę domu. Umowa główna to u nas jeden z ostatnich etapów przed przystąpieniem do stawiania konstrukcji. Płatności pobieramy w kilku etapach, a pierwsza z nich trafia na nasze konto na 2 tygodnie przed rozpoczęciem stawiania domu. Z pewnością interesuje Ci, jak długo trwa budowa. Zaskoczymy Cię, bo osiągnięcie stanu surowego zamkniętego dla obiektu o powierzchni 100 metrów kwadratowych to około 4 tygodnie. Jeżeli więc zdecydujesz się na mniejszy dom — prawdopodobnie etap wykańczania będziesz mógł zacząć szybciej. Jeżeli natomiast interesuje Cię opcja wykończenia pod klucz i do stanu deweloperskiego, nowy dom oddamy w Twoje ręce po około 3 miesiącach. W porównaniu ze standardową deweloperką, to 4 razy mniej czasu oczekiwania!

Skorzystaj z oferty budowy domów w Kostrzynie nad Odrą . Cena tego przedsięwzięcia jest nieporównywalnie niższa niż u deweloperów oferujących murowane obiekty, a zalet tego rozwiązania — nieporównywanie więcej. Nasze konstrukcje są ciepłe, energooszczędne, bezpieczne i komfortowe. Możemy postawić dla Ciebie zarówno duży dom rodzinny o powierzchni do 200 metrów kwadratowych, jak i domek na działce, dom parterowy lub z poddaszem użytkowym. Zadzwoń, by poznać szczegóły!

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Zadzwoń lub napisz chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

733 588 888 lub biuro@majhaus.pl